S1DXM-A2C30M-DC12V
PanasonicPanasonic
S1DXM-A2C30M-DC12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S1DXM-A2C30M-DC12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V
Fitxak: S1DXM-A2C30M-DC12V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
S1DXM-A2C30M-DC12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S1DXM-A2C30M-DC12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2260 pcs Datuen fitxa S1DXM-A2C30M-DC12V.pdf
Tentsioa - hornidura 12VDC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Hand Dial Amaiera estiloa Plug In
Series S1DXM Erlazio mota Mechanical Relay
Beste izenak 1110-2516
S1DXM-A2C30M-DC12V-ND
Muntaketa mota Socketable
Funtzio On-Delay Deskribapen zehatza On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.2 Sec ~ 30 Min Delay 7A @ 250VAC Socketable
Denbora atzeratzea 0.2 Sec ~ 30 Min Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 7A @ 250VAC