RK1-L2-12V
PanasonicPanasonic
RK1-L2-12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RK1-L2-12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY RF SPDT 10MA 12V
Fitxak: RK1-L2-12V.pdf
  • Mezua
RK1-L2-12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RK1-L2-12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY RF SPDT 10MA 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4060 pcs Datuen fitxa RK1-L2-12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 30VDC - Max
Series RK Askatu ordua 6ms
Packaging Tube Beste izenak 255-2832
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10mA Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Latching, Dual Coil Bobina erresistentzia 360 Ohms
Coil Power 400 mW Bobina korrontea 33.3mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RK102PJ102CS
RK102PJ102CS
fabrikatzaileak: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
deskribapena: RESISTOR ARRAY SHORT-FREE & INV
Stockean: 23223316 pcs
Deskarga: RK102PJ102CS.pdf
RFQ
RK1-5V
RK1-5V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY RF SPDT 10MA 5V