P-50AAH/A7B
PanasonicPanasonic
P-50AAH/A7B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P-50AAH/A7B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena BATTERY NICAD 1.2V 500MAH AA
Fitxak: P-50AAH/A7B.pdf
RoHs egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
  • Mezua
P-50AAH/A7Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P-50AAH/A7B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena BATTERY NICAD 1.2V 500MAH AA Lead Free Status / RoHS egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Kopurua eskuragarri 6396 pcs Datuen fitxa P-50AAH/A7B.pdf
pisu 20.87g Tentsioaren balioa 1.2V
Amaiera estiloa Solder Tab Ordainketa denbora estandarra 16Hrs
Uneko kargaren estandarra 50mA Tamaina / dimentsioa -
Bidalketa informazioa - Series P-50AA
Beste izenak P161T
P50AAHA7B
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Alta tasa 100mA Deskribapen zehatza AA 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 500mAh