P-120AS/A22
PanasonicPanasonic
P-120AS/A22 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P-120AS/A22
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena BATTERY NICAD 1.2V 1.2AH 4/5 A
Fitxak: P-120AS/A22.pdf
RoHs egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
  • Mezua
P-120AS/A22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P-120AS/A22 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena BATTERY NICAD 1.2V 1.2AH 4/5 A Lead Free Status / RoHS egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Kopurua eskuragarri 2989 pcs Datuen fitxa P-120AS/A22.pdf
pisu 26.31g Tentsioaren balioa 1.2V
Amaiera estiloa Flat Top (Non-Extending) Ordainketa denbora estandarra 16Hrs
Uneko kargaren estandarra 120mA Tamaina / dimentsioa 0.67" Dia x 1.69" H (17.0mm x 43.0mm)
Bidalketa informazioa - Series P-120AS
Beste izenak P-120AS
P-120AS/A13
P-120AS/FT
P094
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Alta tasa 240mA Deskribapen zehatza 4/5 A 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1.2Ah
aforoa 1.2Ah Bateria Kimika Nickel Cadmium
Bateria tamaina zelularra 4/5 A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P-120SCHF2X2
P-120SCHF2X2
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: BATTERY PACK 4.8V 1200 MAH NICAD
Stockean: 5104 pcs
Deskarga: P-120SCHF2X2.pdf
RFQ
P-12-2
P-12-2
fabrikatzaileak: Pomona Electronics
deskribapena: CORD PIN TIP PLUG PATCH 12" RED