NX5-D700B
PanasonicPanasonic
NX5-D700B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NX5-D700B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SENSOR PROX 24-240VAC/DC 700M
Fitxak: NX5-D700B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
NX5-D700Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NX5-D700B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SENSOR PROX 24-240VAC/DC 700M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1189 pcs Datuen fitxa NX5-D700B.pdf
Tentsioa - hornidura 12 V ~ 240 V, 24 V ~ 240 V Series NX5
Metodoen detekzioa Reflective, Diffuse Distantzia hautematea 27.559" (700mm)
Erantzun Denbora 10ms Irteerako konfigurazioa Dark-On
Beste izenak 1110-1985 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 55°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Argiaren iturria Infrared
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP66
Konexioaren metodoa Cable Kablearen luzera 78.740" (2000.00mm)