NL6EBX-4M-DC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NL6EBX-4M-DC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 125V
Fitxak: NL6EBX-4M-DC24V.pdf
  • Mezua
NL6EBX-4M-DC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NL6EBX-4M-DC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2824 pcs Datuen fitxa NL6EBX-4M-DC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 125VAC, 30VDC - Max
Series NL Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 55°C Denbora eragilea 15ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay 6PDT (6 Form C) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa 6PDT (6 Form C)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 800 Ohms Coil Power 720 mW
Bobina korrontea 30.0mA