NC4EBD-PL2-DC110V
PanasonicPanasonic
NC4EBD-PL2-DC110V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NC4EBD-PL2-DC110V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Fitxak: NC4EBD-PL2-DC110V.pdf
  • Mezua
NC4EBD-PL2-DC110Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NC4EBD-PL2-DC110V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2865 pcs Datuen fitxa NC4EBD-PL2-DC110V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 88 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series NC Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 55°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Sealed - Amber Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver Nickel (AgNi)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 110VDC
Bobina mota Latching, Dual Coil Bobina erresistentzia 7.56 kOhms
Coil Power 1.6 W Bobina korrontea 14.5mA