NC4EBD-DC48V
PanasonicPanasonic
NC4EBD-DC48V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NC4EBD-DC48V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V
Fitxak: NC4EBD-DC48V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
NC4EBD-DC48Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NC4EBD-DC48V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5019 pcs Datuen fitxa NC4EBD-DC48V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 38.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 4.8 VDC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series NC Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 55°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Socketable Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Sealed - Amber Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver Nickel (AgNi)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 48VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 3.2 kOhms
Coil Power 720 mW Bobina korrontea 15.0mA