NC2D-JPL2-DC24V
PanasonicPanasonic
NC2D-JPL2-DC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NC2D-JPL2-DC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Fitxak: NC2D-JPL2-DC24V.pdf
  • Mezua
NC2D-JPL2-DC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NC2D-JPL2-DC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4009 pcs Datuen fitxa NC2D-JPL2-DC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series NC Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 55°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver Nickel (AgNi)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Latching, Dual Coil Bobina erresistentzia 720 Ohms
Coil Power 800 mW Bobina korrontea 33.3mA