NA2-N24-C5
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NA2-N24-C5
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SENSOR PROX 24CH 5M 12-24VDC NPN
Fitxak: NA2-N24-C5.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 88 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 88 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
NA2-N24-C5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NA2-N24-C5 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SENSOR PROX 24CH 5M 12-24VDC NPN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88 pcs Datuen fitxa NA2-N24-C5.pdf
Tentsioa - hornidura 12 V ~ 24 V Series NA2-N
Metodoen detekzioa Through-Beam Distantzia hautematea 18.11" (460mm)
Erantzun Denbora 10ms Irteerako konfigurazioa NPN - Open Collector
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 55°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Argiaren iturria Infrared (950nm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP40 Konexioaren metodoa Cable
Kablearen luzera 196.85" (5m) Doikuntza mota -