MAZS1800ML
PanasonicPanasonic
MAZS1800ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAZS1800ML
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 18V 150MW SSMINI2
Fitxak: MAZS1800ML.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MAZS1800MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAZS1800ML fabrikatzailea Panasonic
deskribapena DIODE ZENER 18V 150MW SSMINI2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 247750 pcs Datuen fitxa MAZS1800ML.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 18V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 10mA
tolerantzia ±3% Hornitzaileen gailuen paketea SSMini2-F1
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SC-79, SOD-523
Beste izenak MAZS1800MLDKR Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 60 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 18V 150mW ±3% Surface Mount SSMini2-F1 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 13V