M9RZ60SB4YGA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M9RZ60SB4YGA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Fitxak: M9RZ60SB4YGA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 266 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 266 pcs
  • Mezua
M9RZ60SB4YGAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M9RZ60SB4YGA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez