M9MZ90GK4CGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M9MZ90GK4CGA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOTOR AC INDUCT 90MM 90W 230VAC
Fitxak: M9MZ90GK4CGA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 516 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 516 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
M9MZ90GK4CGAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M9MZ90GK4CGA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOTOR AC INDUCT 90MM 90W 230VAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 516 pcs Datuen fitxa M9MZ90GK4CGA.pdf
pisu 7.2 lbs (3.3kg) Tentsioaren balioa 230VAC
Mota AC Motor Torque - Puntuazioa (oz-in / mNm) 90.63 / 640
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) - Amaiera estiloa Connector
Tamaina / dimentsioa Square - 3.540" x 3.540" (90.00mm x 90.00mm) Series -
RPM 1350 RPM Power - Rated 90W
Beste izenak 1110-4039 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 40°C
Zuloen arteko tartea 4.094" (104.00mm) Motor mota -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Eraztuna eta estalkia 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Gear murrizketa-erlazioa -
Funtzio Standard Ezaugarriak -
Kodetzaile mota - Diametroa - Shaft -
Deskribapen zehatza AC Motor Standard 1350 RPM 90W 230VAC Homologazioak CCC, CE, cULus