M91Z90SK4LGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M91Z90SK4LGA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Fitxak: M91Z90SK4LGA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 419 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
M91Z90SK4LGAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M91Z90SK4LGA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez