M91Z60HK4L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M91Z60HK4L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Fitxak: M91Z60HK4L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 131 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 131 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
M91Z60HK4Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M91Z60HK4L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez