M8RX25SK4DGA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M8RX25SK4DGA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
Fitxak: M8RX25SK4DGA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 824 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 824 pcs
  • Mezua
M8RX25SK4DGAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M8RX25SK4DGA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez