M8RX20SV4YS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M8RX20SV4YS
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOTOR INDUCT 80MM 100V 20W
Fitxak: M8RX20SV4YS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 816 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 816 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
M8RX20SV4YSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M8RX20SV4YS fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOTOR INDUCT 80MM 100V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez