M8MX60S2YS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M8MX60S2YS
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOTOR INDUCT 80MM 100V 60W
Fitxak: M8MX60S2YS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 826 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 826 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
M8MX60S2YSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M8MX60S2YS fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOTOR INDUCT 80MM 100V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez