M8MX25GK4CGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M8MX25GK4CGA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
Fitxak: M8MX25GK4CGA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 828 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 828 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
M8MX25GK4CGAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M8MX25GK4CGA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez