M7RX15SV4GGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M7RX15SV4GGA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W
Fitxak: M7RX15SV4GGA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 815 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 815 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
M7RX15SV4GGAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M7RX15SV4GGA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez