LT4HL8-DC24V
PanasonicPanasonic
LT4HL8-DC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LT4HL8-DC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 999.9HR 5A 250V
Fitxak: LT4HL8-DC24V.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 920 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
LT4HL8-DC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LT4HL8-DC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TIME DELAY 999.9HR 5A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 920 pcs Datuen fitxa LT4HL8-DC24V.pdf
Tentsioa - hornidura 12 ~ 24VDC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Up/Down Digit Keys Amaiera estiloa Plug In, 8 Pin (Octal)
Series LT4H-L Erlazio mota Mechanical Relay
Beste izenak 1110-3287 Muntaketa mota Socketable
Funtzio Programmable (Multi-Function) Deskribapen zehatza Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.001 Sec ~ 999.9 Hrs Delay 5A @ 250VAC Socketable
Denbora atzeratzea 0.001 Sec ~ 999.9 Hrs Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 5A @ 250VAC