LNJ03004GND1
PanasonicPanasonic
LNJ03004GND1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNJ03004GND1
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena LED COOL WHITE 5000K 82CRI 1212
Fitxak: 1.LNJ03004GND1.pdf2.LNJ03004GND1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LNJ03004GND1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNJ03004GND1 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena LED COOL WHITE 5000K 82CRI 1212 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97827 pcs Datuen fitxa 1.LNJ03004GND1.pdf2.LNJ03004GND1.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 6.2V Angeluen ikuspegia -
Pakete erresistentzia termikoa 25°C/W Hornitzaileen gailuen paketea 3230
Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Series -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1212 (3030 Metric)
Beste izenak P16839CT Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Lumens / Watt @ Current - Test 127 lm/W
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Flux @ 85 ° C, Unekoa - Test - Flux @ 25 ° C, Uneko - Test 59 lm (37 lm ~ 80 lm)
Deskribapen zehatza LED Lighting - White, Cool 5000K 6.2V 75mA 1212 (3030 Metric) Uneko - Test 75mA
Uneko - Geh 120mA Kolore White, Cool