LC4H-T4-DC24VS
PanasonicPanasonic
LC4H-T4-DC24VS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LC4H-T4-DC24VS
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena COUNTER LCD 4 CHAR 12-24V PNL MT
Fitxak: LC4H-T4-DC24VS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
LC4H-T4-DC24VSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LC4H-T4-DC24VS fabrikatzailea Panasonic
deskribapena COUNTER LCD 4 CHAR 12-24V PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1029 pcs Datuen fitxa LC4H-T4-DC24VS.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 12 ~ 24VDC
Mota Preset Denbora formatua -
Amaiera estiloa Screw Terminal Series LC4H
Berrezarri External, Front Panel Panela ebakitzeko neurriak Square - 45.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Solid State Beste izenak 1110-2487
LC4H-T4-DC24VS-ND
LC4HT4DC24VS
Q1150188
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 55°C Modu operatiboa Up, Down, Command, Individual, Quadrature
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4 Muntaketa mota Panel Mount
Sarrera mota No Voltage Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Bistaratze mota LCD - Dual Color Characters, Backlight Erakutsi karaktereak - Altuera -
Zenbatespen tasa 30Hz, 5kHz