LC4H-R4-AC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LC4H-R4-AC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena COUNTER LCD 4 CHAR 24V PANEL MT
Fitxak: LC4H-R4-AC24V.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 818 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LC4H-R4-AC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LC4H-R4-AC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena COUNTER LCD 4 CHAR 24V PANEL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 818 pcs Datuen fitxa LC4H-R4-AC24V.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 24VAC
Mota Batch, Tachometer, Totalizer Denbora formatua -
Amaiera estiloa Plug In, 11 Pin (Octal) Series LC4H
Berrezarri External, Front Panel Panela ebakitzeko neurriak Square - 45.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Relay Tenperatura operatiboa -10°C ~ 55°C
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota No Voltage
Erakutsi karaktereak - Altuera - Zenbatespen tasa 30Hz, 5kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LC4H-R4-AC24VS
LC4H-R4-AC24VS
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: COUNTER LCD 4 CHAR 24V PANEL MT