KR-2300SCET
PanasonicPanasonic
KR-2300SCET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KR-2300SCET
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena BATTERY NICAD 1.2V 2.3AH 5/4 SC
Fitxak: KR-2300SCET.pdf
RoHs egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
  • Mezua
KR-2300SCETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KR-2300SCET fabrikatzailea Panasonic
deskribapena BATTERY NICAD 1.2V 2.3AH 5/4 SC Lead Free Status / RoHS egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Kopurua eskuragarri 5736 pcs Datuen fitxa KR-2300SCET.pdf
pisu 58.06g Tentsioaren balioa 1.2V
Amaiera estiloa Solder Tab Ordainketa denbora estandarra 16Hrs
Uneko kargaren estandarra 230mA Tamaina / dimentsioa -
Bidalketa informazioa - Series Cadnica
Beste izenak SY113T Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Alta tasa 460mA
Deskribapen zehatza 5/4 SC 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 2.3Ah aforoa 2.3Ah