JVN1AF-18V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JVN1AF-18V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
Fitxak: 1.JVN1AF-18V-F.pdf2.JVN1AF-18V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
JVN1AF-18V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JVN1AF-18V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17876 pcs Datuen fitxa 1.JVN1AF-18V-F.pdf2.JVN1AF-18V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 13.5 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.9 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 277VAC, 30VDC - Max
Series JV-N Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Denbora eragilea 12ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Flux Protection
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 16A
Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO) Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 18VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 1.62 kOhms Coil Power 200 mW
Bobina korrontea 11.1mA