JV1AP-18V
PanasonicPanasonic
JV1AP-18V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JV1AP-18V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
Fitxak: JV1AP-18V.pdf
  • Mezua
JV1AP-18Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JV1AP-18V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6934 pcs Datuen fitxa JV1AP-18V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 14.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.9 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 125VAC - Max
Series JV Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 16A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 18VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.62 kOhms
Coil Power 200 mW Bobina korrontea 11.1mA