JTNV1AS-TMP-F-DC15V
PanasonicPanasonic
JTNV1AS-TMP-F-DC15V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JTNV1AS-TMP-F-DC15V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 15V
Fitxak:
  • Mezua
JTNV1AS-TMP-F-DC15Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JTNV1AS-TMP-F-DC15V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3452 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 11.25 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.5 VDC
Amaiera estiloa PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 277VAC - Max
Series JT-N Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak JTNV1AS-TMPFDC15V Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 15VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 30A
Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO) Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 15VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 281 Ohms Coil Power 800 mW
Bobina korrontea 53.3mA