JTN1AS-TMP-F-DC15V
PanasonicPanasonic
JTN1AS-TMP-F-DC15V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JTN1AS-TMP-F-DC15V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 15V
Fitxak: JTN1AS-TMP-F-DC15V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
JTN1AS-TMP-F-DC15Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JTN1AS-TMP-F-DC15V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21964 pcs Datuen fitxa JTN1AS-TMP-F-DC15V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 11.25 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.5 VDC
Amaiera estiloa PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 277VAC - Max
Series JT-N Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-3688
JTN1AS-TMP-FDC15V
JTN1AS-TMP-FDC15V-ND
JTN1ASTMPFDC15V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 15VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 30A
Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO) Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 15VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 281 Ohms Coil Power 800 mW
Bobina korrontea 53.3mA