JS1A-24V-TV
PanasonicPanasonic
JS1A-24V-TV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JS1A-24V-TV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Fitxak: JS1A-24V-TV.pdf
  • Mezua
JS1A-24V-TVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JS1A-24V-TV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6280 pcs Datuen fitxa JS1A-24V-TV.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 100VDC - Max
Series JS Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.6 kOhms
Coil Power 360 mW Bobina korrontea 15.0mA