JR1AF-TM-DC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JR1AF-TM-DC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Fitxak: JR1AF-TM-DC24V.pdf
  • Mezua
JR1AF-TM-DC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JR1AF-TM-DC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3184 pcs Datuen fitxa JR1AF-TM-DC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series JR Askatu ordua 2ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 70°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 16A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.1 kOhms
Coil Power 530 mW Bobina korrontea 22.0mA