JQ1P-12V-F
PanasonicPanasonic
JQ1P-12V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JQ1P-12V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Fitxak: JQ1P-12V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
JQ1P-12V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JQ1P-12V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16860 pcs Datuen fitxa JQ1P-12V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.6 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 110VDC - Max
Series JQ Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-2077
JQ1P12VF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Insulation - Class E
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO) Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 360 Ohms Coil Power 400 mW
Bobina korrontea 33.3mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JQ1P-12V
JQ1P-12V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V