JQ1AP-B-12V
PanasonicPanasonic
JQ1AP-B-12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JQ1AP-B-12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Fitxak: JQ1AP-B-12V.pdf
  • Mezua
JQ1AP-B-12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JQ1AP-B-12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4390 pcs Datuen fitxa JQ1AP-B-12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.6 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 110VDC - Max
Series JQ Askatu ordua 2ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 5ms
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Insulation - Class B Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 720 Ohms
Coil Power 200 mW Bobina korrontea 16.7mA