JG1AF-24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JG1AF-24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Fitxak: JG1AF-24V.pdf
  • Mezua
JG1AF-24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JG1AF-24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4245 pcs Datuen fitxa JG1AF-24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 110VDC - Max
Series JG Askatu ordua 3ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-1370 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 5ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 8A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 2.88 kOhms Coil Power 200 mW
Bobina korrontea 8.3mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 12V