JC1AF-S-DC24V-F
PanasonicPanasonic
JC1AF-S-DC24V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JC1AF-S-DC24V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V
Fitxak: JC1AF-S-DC24V-F.pdf
  • Mezua
JC1AF-S-DC24V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JC1AF-S-DC24V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4722 pcs Datuen fitxa JC1AF-S-DC24V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series JC Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-2967
JC1AF-S-DC24V-F-ND
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 60°C
Denbora eragilea 30ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 15A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 640 Ohms
Coil Power 900 mW Bobina korrontea 37.5mA