JC1A1BF-S-DC12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JC1A1BF-S-DC12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
Fitxak:
  • Mezua
JC1A1BF-S-DC12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JC1A1BF-S-DC12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6333 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series JC Askatu ordua 2ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 60°C Denbora eragilea 15ms
Muntaketa mota Socketable Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 12VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 144 Ohms
Coil Power 1 W Bobina korrontea 83.3mA