JC1A1B-TM-DC24V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JC1A1B-TM-DC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Fitxak: JC1A1B-TM-DC24V.pdf
  • Mezua
JC1A1B-TM-DC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JC1A1B-TM-DC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4379 pcs Datuen fitxa JC1A1B-TM-DC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series JC Askatu ordua 2ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 60°C Denbora eragilea 15ms
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 24VDC Coil Chassis Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 576 Ohms
Coil Power 1 W Bobina korrontea 41.6mA