HL2-HP-AC115V
PanasonicPanasonic
HL2-HP-AC115V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HL2-HP-AC115V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V
Fitxak: HL2-HP-AC115V.pdf
  • Mezua
HL2-HP-AC115Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HL2-HP-AC115V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6968 pcs Datuen fitxa HL2-HP-AC115V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 92 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 34.5 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 125VAC - Nom
Series HL Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 70°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 115VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.2 VA
Bobina korrontea 10.4mA