HL2-H-DC24V
PanasonicPanasonic
HL2-H-DC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HL2-H-DC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Fitxak: HL2-H-DC24V.pdf
  • Mezua
HL2-H-DC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HL2-H-DC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3659 pcs Datuen fitxa HL2-H-DC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 125VAC - Nom
Series HL Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 70°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Socketable Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 650 Ohms
Coil Power 900 mW Bobina korrontea 37.0mA