HL1-H-DC12V
PanasonicPanasonic
HL1-H-DC12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HL1-H-DC12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V
Fitxak: HL1-H-DC12V.pdf
  • Mezua
HL1-H-DC12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HL1-H-DC12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4270 pcs Datuen fitxa HL1-H-DC12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 125VAC - Nom
Series HL Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 70°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Socketable Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 15A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 160 Ohms
Coil Power 900 mW Bobina korrontea 75.0mA