HJ4-T-AC100V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HJ4-T-AC100V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HJ4-T-AC100Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HJ4-T-AC100V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9885 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 80 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 30 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series HJ Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Socketable Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Test Button Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 100VAC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver (Ag)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 100VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.3 VA
Bobina korrontea 11.6mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HJ4-T-AC120V
HJ4-T-AC120V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V
Stockean: 12690 pcs
Deskarga:
RFQ
HJ4-T-AC220/240V
HJ4-T-AC220/240V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V
Stockean: 11199 pcs
Deskarga:
RFQ
HJ4-SFD
HJ4-SFD
deskribapena: RELAY SOCKET 14 POS DIN RAIL
Deskarga: HJ4-SFD.pdf
HJ4-T-AC12V
HJ4-T-AC12V
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
HJ4-SFD-S
HJ4-SFD-S