HJ4-L-AC240V
PanasonicPanasonic
HJ4-L-AC240V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HJ4-L-AC240V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HJ4-L-AC240Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HJ4-L-AC240V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9837 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 192 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 72 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series HJ Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-1690 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak LED Indicator Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 240VAC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver (Ag)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 240VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.3 VA
Bobina korrontea 5.6mA