HJ4-L-AC200V
PanasonicPanasonic
HJ4-L-AC200V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HJ4-L-AC200V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 200V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
HJ4-L-AC200Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HJ4-L-AC200V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 200V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8335 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 160 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 60 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series HJ Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-5497
HJ4-L-AC200V-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak LED Indicator Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 200VAC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver (Ag)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 200VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.3 VA
Bobina korrontea 6.7mA