HJ4-AC200V
PanasonicPanasonic
HJ4-AC200V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HJ4-AC200V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 200V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HJ4-AC200Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HJ4-AC200V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 200V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10015 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 160 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 60 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series HJ Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Socketable Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 200VAC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver (Ag)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 200VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.3 VA
Bobina korrontea 6.7mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HJ4-AC220/240V-6
HJ4-AC220/240V-6
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GENERAL PURPOSE
Stockean: 3770 pcs
Deskarga: HJ4-AC220/240V-6.pdf
RFQ
HJ4-AC200V-6
HJ4-AC200V-6
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 6488 pcs
Deskarga: HJ4-AC200V-6.pdf
RFQ
HJ4-AC12V
HJ4-AC12V
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V