HJ2-T-AC120V
PanasonicPanasonic
HJ2-T-AC120V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HJ2-T-AC120V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HJ2-T-AC120Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HJ2-T-AC120V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12371 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 96 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 36 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series HJ Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-1682 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak Test Button Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver (Ag)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 120VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.3 VA
Bobina korrontea 9.1mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HJ2-T-AC100V
HJ2-T-AC100V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V