HJ2-L-AC120V
PanasonicPanasonic
HJ2-L-AC120V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HJ2-L-AC120V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 120V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
HJ2-L-AC120Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HJ2-L-AC120V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7625 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 96 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 36 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series HJ Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-3701
HJ2-L-AC120V-ND
HJ2LAC120V
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak LED Indicator Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 7A Harremanetarako materiala Silver (Ag)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 120VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.3 VA
Bobina korrontea 9.1mA