HJ2-AC200V-R
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HJ2-AC200V-R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURP 2POLE
Fitxak: HJ2-AC200V-R.pdf
  • Mezua
HJ2-AC200V-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HJ2-AC200V-R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURP 2POLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4350 pcs Datuen fitxa HJ2-AC200V-R.pdf
Series * Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Relay Coil
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HJ2-AC12V
HJ2-AC12V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
Stockean: 13126 pcs
Deskarga:
RFQ
HJ2-AC120V-R-6
HJ2-AC120V-R-6
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURP 2POLE
Stockean: 5588 pcs
Deskarga: HJ2-AC120V-R-6.pdf
RFQ
HJ2-AC200V
HJ2-AC200V
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 200V
Deskarga:
HJ2-AC240V
HJ2-AC240V
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 240V