HHR-65TAB17F2X4
PanasonicPanasonic
HHR-65TAB17F2X4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HHR-65TAB17F2X4
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena BATTERY PACK NIMH 9.6V 650 MAH
Fitxak: HHR-65TAB17F2X4.pdf
RoHs egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
  • Mezua
HHR-65TAB17F2X4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HHR-65TAB17F2X4 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena BATTERY PACK NIMH 9.6V 650 MAH Lead Free Status / RoHS egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Kopurua eskuragarri 2719 pcs Datuen fitxa HHR-65TAB17F2X4.pdf
pisu 111.13g Tentsioaren balioa 9.6V
Amaiera estiloa Solder Tab egitura Side to Side, 4 Rows x 2 Cells
Tamaina / dimentsioa 1.70" L x 0.85" W x 1.97" H (43.2mm x 21.6mm x 50.0mm) Series HHR
Rechargeability Yes Beste izenak P012-F024
Gelaxken kopurua 8 Ohar Battery packs made with NIMH cells include a thermostat.
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Deskribapen zehatza L-AAA 9.6V Nickel Metal Hydride Battery Pack