HHR-370AHT
PanasonicPanasonic
HHR-370AHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HHR-370AHT
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena BATTERY NIMH 1.2V 3.5AH L-FAT A
Fitxak: 1.HHR-370AHT.pdf2.HHR-370AHT.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
1000 pcs
  • Mezua
HHR-370AHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HHR-370AHT fabrikatzailea Panasonic
deskribapena BATTERY NIMH 1.2V 3.5AH L-FAT A Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 7743 pcs Datuen fitxa 1.HHR-370AHT.pdf2.HHR-370AHT.pdf
pisu 60.33g Tentsioaren balioa 1.2V
Amaiera estiloa Solder Tab Ordainketa denbora estandarra 16Hrs
Uneko kargaren estandarra 370mA Tamaina / dimentsioa -
Bidalketa informazioa - Series HHR
Beste izenak P637T Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable
Alta tasa 700mA Deskribapen zehatza L-Fat A 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 3.5Ah