HHR-330AHY01
PanasonicPanasonic
HHR-330AHY01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HHR-330AHY01
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena BATTERY NIMH 1.2V 3.2AH L-FAT A
Fitxak: HHR-330AHY01.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
HHR-330AHY01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HHR-330AHY01 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena BATTERY NIMH 1.2V 3.2AH L-FAT A Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 15452 pcs Datuen fitxa HHR-330AHY01.pdf
pisu 60.78g Tentsioaren balioa 1.2V
Amaiera estiloa Flat Top (Non-Extending) Ordainketa denbora estandarra 16Hrs
Uneko kargaren estandarra 330mA Tamaina / dimentsioa 0.72" Dia x 2.64" H (18.2mm x 67.0mm)
Bidalketa informazioa - Series HHR
Beste izenak HHR-330AH
HHR-330APH
P636
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable
Alta tasa 640mA Deskribapen zehatza L-Fat A 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 3.2Ah